Autori Tema: Cka po pini ?  (Lexuar 24335 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Cka po pini ?
« Pergjigju #180 Me: Qershor 03, 2011, 11:08:40 PD »
Coffe uj pa gaz :D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cka po pini ?
« Pergjigju #181 Me: Prill 07, 2012, 07:48:18 PD »

Jashtë Linjë RockStar

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Cka po pini ?
« Pergjigju #182 Me: Prill 05, 2013, 10:26:49 PD »
Caffe

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Cka po pini ?
« Pergjigju #183 Me: Prill 09, 2013, 10:22:58 MD »
caj mente
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Cka po pini ?
« Pergjigju #184 Me: Prill 19, 2013, 06:45:19 MD »
 [whisteling]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Cka po pini ?
« Pergjigju #185 Me: Gusht 26, 2013, 06:18:42 MD »
asigjo