Autori Tema: Cilet tipa urreni?  (Lexuar 46530 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #30 Me: Qershor 09, 2007, 01:18:48 MD »
te gjith i urrejJashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #31 Me: Qershor 13, 2007, 07:15:29 MD »
Une urrej kete " girl" qe po lexon kete teme tani dhe sna flet fare  ;D
Shume mendjamadhe qenka...

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #32 Me: Qershor 13, 2007, 08:15:34 MD »
ato qe jane me dy fytyraJashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #33 Me: Qershor 14, 2007, 03:29:56 MD »
Une urrej kete "Nastradinin" se me ne fund u kujtua te me flasi :P

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #34 Me: Qershor 14, 2007, 06:33:48 MD »
ato qe nje dit sillen mire nje dit si nuk te njohinJashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #35 Me: Qershor 17, 2007, 02:41:07 MD »
urrej tipat arrogant

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #36 Me: Qershor 17, 2007, 10:45:46 MD »
te gjithe pervec kesajt siperJashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #37 Me: Qershor 20, 2007, 03:52:50 MD »
Urrej ata qe me urrejne

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #38 Me: Qershor 21, 2007, 10:06:20 MD »
urrej personat me 2 fytyra shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumJashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #39 Me: Qershor 24, 2007, 05:20:40 PD »
urrej personat me 2 fytyra shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
    Dhe une shuuuuuuuuuuume i urrej.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #40 Me: Qershor 24, 2007, 12:52:11 MD »
po nje fare kohe beshin sikur te kishin shok e tani sta ndien ca mendoni per keto persona?Jashtë Linjë pushverdhi

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 24
 • Popullariteti: 1
 • La Furtuna Favorisce La Mente Preparata
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #41 Me: Qershor 24, 2007, 08:10:53 MD »
i agree with angel_girl::)
La Furtuna Favorisce La Mente Preparata!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #42 Me: Qershor 28, 2007, 04:47:12 MD »


  Une urrej shume dhe genjeshtaret mendjemedhenjt .
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #43 Me: Qershor 29, 2007, 06:57:43 MD »
urrej ato qe gjoja jane njerez te ngushte e te ulin ne syt te tjereveJashtë Linjë girl

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 448
 • Popullariteti: 0
  • http://www.universalhacking.com/albrelax/index.html
Re: Cilet tipa urreni?
« Pergjigju #44 Me: Korrik 05, 2007, 03:21:12 MD »
urrej personat xheloza ne kulm
te parespektushem
hipokrita