Autori Tema: Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????  (Lexuar 20242 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #75 Me: Prill 27, 2010, 12:05:00 MD »
Muslimane DHE BESOJE TE ZOTI JO TE XHAMIJA

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #76 Me: Prill 27, 2010, 01:23:44 MD »
Muslimane DHE BESOJE TE ZOTI JO TE XHAMIJA


kuptohet nga firma se ciles fe i perket ti  [tongue3]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #77 Me: Prill 27, 2010, 01:27:24 MD »
Muslimane DHE BESOJE TE ZOTI JO TE XHAMIJA


kuptohet nga firma se ciles fe i perket ti  [tongue3]
ciles THUA TI

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #78 Me: Prill 30, 2010, 09:27:31 MD »
Asnji  feje   ateisttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt  i  perpikt  [cool1] [cool1]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #79 Me: Qershor 18, 2011, 11:00:29 MD »
Nuk i perkas asnjeres por... jam me shpirt kristian.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #80 Me: Qershor 21, 2011, 12:17:43 MD »
Quhem mysliman si shumica e shqiptarve, sja kam haberin fes myslimane, kuranin vetem njer e kam par, biblen e kam lexuar nuk praktikoj asnje fe, i respektoj te gjitha dhe besoj ne ZOT e jo ne fe.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #81 Me: Korrik 08, 2011, 01:27:00 PD »
Ortodoks, besoj vetem kur i lutem zotit ,e kjo me ndodh shume rralle .

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #82 Me: Korrik 16, 2011, 05:28:43 PD »
Me fete s'e kam punen mire edhe pse vij nga nje familje muslimane. Por i njoh mire te gjitha fete monoteiste, ndoshta kjo me ka bere te jem shume skeptik.
Besoj tek Zoti si krijuesi i gjthckaje. Nuk praktikoj asnje fe dhe lutem kur ma thote zemra dhe me menyren time qe s'i perket asnje feje.
« Redaktimi i Fundit: Gusht 16, 2011, 03:25:26 PD nga conrad »

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #83 Me: Tetor 16, 2011, 12:08:45 PD »
katolik se jam shqiptar
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #84 Me: Maj 04, 2013, 03:32:48 MD »
Jam ateiste...  Zot jam vete :)

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #85 Me: Maj 04, 2013, 03:44:28 MD »
Musliman, besoj ne Zotin Nje ;)

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #86 Me: Gusht 26, 2013, 06:16:53 MD »
mysliman nuk besoj po nzot po

Jashtë Linjë Berin

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #87 Me: Nëntor 23, 2015, 12:30:17 PD »
Corazon do të pendohesh por do të jet vonë ,sa për fenë unë jam musliman besoj ne Allah në zotin tim respektoj fenë e gjdokujt mirpo kam zgjedhur islamin fenë e vërtet, nuk ofendoj njeri dhe feja ime më ben te ndihem krenar

Jashtë Linjë bobi 10

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 3
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #88 Me: Shkurt 17, 2018, 11:38:19 PD »
Budist !

Meditoj,aktivizoj chakrat .

Mi ka mesuar Budha  [futboll]
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 17, 2018, 11:40:57 PD nga bobi 10 »