Autori Tema: Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????  (Lexuar 17023 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #60 Me: Prill 10, 2010, 12:40:38 MD »
islami dhe besoj ne te

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #61 Me: Prill 10, 2010, 12:41:27 MD »
islami dhe besoj ne te
ne Muhamed ?

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #62 Me: Prill 10, 2010, 12:42:50 MD »
islami dhe besoj ne te
ne Muhamed ?
ne zot dhe duke besuar ne zot besoj dhe tek i derguari i tij ;)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #63 Me: Prill 10, 2010, 12:44:20 MD »
islami dhe besoj ne te
ne Muhamed ?
ne zot dhe duke besuar ne zot besoj dhe tek i derguari i tij ;)
Zoti ska lidhje me islamin ...

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #64 Me: Prill 10, 2010, 12:45:31 MD »
islami dhe besoj ne te
ne Muhamed ?
ne zot dhe duke besuar ne zot besoj dhe tek i derguari i tij ;)
Zoti ska lidhje me islamin ...
biona leje se nuk du me fillu debat tani

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #65 Me: Prill 10, 2010, 12:48:56 MD »
katolike dhe besoj ne zot
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #66 Me: Prill 10, 2010, 12:53:02 MD »
islami dhe besoj ne te
ne Muhamed ?
ne zot dhe duke besuar ne zot besoj dhe tek i derguari i tij ;)
Zoti ska lidhje me islamin ...
biona leje se nuk du me fillu debat tani

Mbro tezen fetare tende ,,, ska fare lidhje me debatin kjo ...
Dhe me e bukura eshte se jemi ne nje forum qe nuk lejohen te tilla biseda  ;)

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #67 Me: Prill 11, 2010, 04:08:01 MD »
nuk besoj gjikundi  ............. feja e  shqipetarit eshte  shqiptaria  [smiley1]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vanito$a

 • Im The BomB Like [Tic-Tic] :P
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 520
 • Popullariteti: 26
 • CoCCìи℮ĿĿά Col ƒiocco яoѕα
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #68 Me: Prill 11, 2010, 04:13:46 MD »
nuk besoj ...perderisa nuk besoj ska rendesi ti ve emer mosbesimit!
iM nOT anTiSoCiaL - i JuST=DONT LIKE YOU=

__________________________


Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #69 Me: Prill 11, 2010, 05:11:11 MD »
Mysliman,Dhe besoj ne zot
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #70 Me: Prill 12, 2010, 03:38:24 MD »
I respektoj te dyja fete
Besoj ne Zot :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #71 Me: Prill 12, 2010, 04:26:20 MD »
Ortodokse...Besoi ne ZOT.
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë preshevar

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 27
 • Popullariteti: 0
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #72 Me: Prill 26, 2010, 11:03:18 MD »
une jam mysliman per vete besoj ne zot por nuk i beje te gjitha ritet si te lutesh ne xhami etj

po ju myslimanet a nuk thoni allah e jo zot apo e kam gabim vet??
allah-zot te njejtin kuptim kan sepse allahu ka 99 emra

musliman jom

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #73 Me: Prill 27, 2010, 12:10:57 PD »
Une nuk kam fe, por besoj ne te mbinatyrshmen.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Ciles fe i perkisni,dhe besoni ne te???????
« Pergjigju #74 Me: Prill 27, 2010, 12:03:29 MD »
Muslimane dhe besoj ne ZOT :)
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥