Autori Tema: Cfare po mendoni keto momente??  (Lexuar 109749 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #75 Me: Janar 06, 2010, 03:37:08 MD »
Sa vlonjate frikacake  [mrgreen]
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #76 Me: Janar 06, 2010, 03:40:45 MD »
Sa vlonjate frikacake  [mrgreen]
qe eric qenka provokus  [mrgreen]

Jashtë Linjë JaM_VlOnJaTe

 • Kinezja
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 498
 • Popullariteti: 36
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #77 Me: Janar 06, 2010, 03:42:05 MD »
lol le se na ofendove tani :P.. ca mos do qe dhe te rraf?  [whackbutt]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #78 Me: Janar 06, 2010, 03:43:09 MD »
Ca duhet ty ?  [rolleyes1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #79 Me: Janar 06, 2010, 03:44:02 MD »
Qe i iku gjithe inati labes  [mrgreen]
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #80 Me: Janar 06, 2010, 03:48:28 MD »
qenkan ca tralala nga mendja ktu
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #81 Me: Janar 06, 2010, 03:49:41 MD »
Sa inat paskan perbrenda lesbiket  [mrgreen]
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #82 Me: Janar 06, 2010, 03:51:36 MD »
filloi rutina e perditshme
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #83 Me: Janar 06, 2010, 03:52:15 MD »
 [rlmao] sa  naiv qe jan ca rob mi amon

qyqja qyqja po ky ericu mi  ..puuu si ato plakat e keqe mqeka  [rlmao] [rlmao]

*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #84 Me: Janar 06, 2010, 03:53:32 MD »
Sa e trashe eshte nje adoleshente ktu  [mrgreen]
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #85 Me: Janar 06, 2010, 03:54:33 MD »
bjeri bjeri se i bje bukur ;D
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #86 Me: Janar 06, 2010, 03:55:49 MD »
Mos!,  e kuptoj qe po tallja ....  [mrgreen]  [mrgreen]
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #87 Me: Janar 06, 2010, 04:13:47 MD »
sa e veshtire me qene femer!!! [fool] [laugh1]
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë JaM_VlOnJaTe

 • Kinezja
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 498
 • Popullariteti: 36
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #88 Me: Janar 06, 2010, 04:16:06 MD »
pse mi? ...

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #89 Me: Janar 06, 2010, 04:17:44 MD »
nuk marojne punet e shtepise asnjihere miiiiiiiiiii [angry3]
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!