Autori Tema: Cfare po mendoni keto momente??  (Lexuar 109750 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
(No subject)
« Pergjigju #1515 Me: Tetor 02, 2012, 09:14:26 MD »
Ditet me te...

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #1516 Me: Mars 29, 2013, 01:41:40 PD »
Kam frike vetem..  [scared]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #1517 Me: Qershor 21, 2013, 06:34:47 MD »
Per ngjarjen qe ndodhi ne kto momente ktu ke lagja ime...qe u keput ashensori dhe brenda ishin dy femije binjake...njeri vdiq dhe tjetra eshte rende....mama vet qe ishte bo depresive e mezi e futen ne ambulance...pupupupuu te te ike femija ske ce do me jeten.

Jashtë Linjë Rimona

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 8
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #1518 Me: Qershor 26, 2013, 11:31:00 MD »
Them si ndihet  Berisha pas humbjes? [hello55]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #1519 Me: Gusht 26, 2013, 06:12:03 MD »
per dicka qe mtha njonni nfb

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #1520 Me: Gusht 25, 2014, 11:59:39 MD »
... Jena bo...e ka kush e ka...sa ik njoni vjen tjetri...spo mblidhena njiher si ne kohet e vjetra.

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #1521 Me: Shtator 08, 2014, 12:16:13 MD »
per dicka

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #1522 Me: Shtator 08, 2014, 12:28:28 MD »
Qe hera e pare mbas kaq kohesh po shof mbi nje antar ne linje :P ...5 :D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Cfare po mendoni keto momente??
« Pergjigju #1523 Me: Shtator 08, 2014, 03:36:21 MD »
Qe hera e pare mbas kaq kohesh po shof mbi nje antar ne linje :P ...5 :D
hahaha tamam drejt ke, jan zhduk