Autori Tema: Cfare ju ka mesuar jeta ?  (Lexuar 25255 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #75 Me: Qershor 28, 2010, 12:19:29 MD »
Te jetosh gjithnje me qellime te vogla qe ato te rriten vet gradualisht,
Te jetosh ne harmoni me vetveten, ska rendesi nese nuk e arrin ate cka te tjeret e quajne sukses, duhet  te njohesh vlefshmerine.
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #76 Me: Qershor 28, 2010, 12:24:05 MD »
Nuk mund te mbytesh ne nje det qe eshte i thelle sa ty

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #77 Me: Dhjetor 17, 2010, 11:06:28 MD »
jeta me ka mesuar qe duhet ti besoj vetem vetes time
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #78 Me: Dhjetor 18, 2010, 05:53:45 MD »
Ndiq ritmin tend .

« Redaktimi i Fundit: Qershor 18, 2011, 03:30:05 MD nga ☼ Bea ☼ »

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #79 Me: Dhjetor 18, 2010, 06:06:51 MD »
se gjithcka eshte e perkohshme
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #80 Me: Dhjetor 18, 2010, 07:30:08 MD »
Te behem e forte kur te tjeret mendojne se jam e dobet .

 

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #81 Me: Dhjetor 18, 2010, 08:50:23 MD »
Shum pozicione ! [laugh1] ahhhh   Jeta mi Jeta  [kisss] [kisss] flm shummm.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #82 Me: Dhjetor 31, 2010, 10:41:06 MD »
me ka mesuar qe nuk eshte edhe aq e keqe ndonje here.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #83 Me: Dhjetor 31, 2010, 10:42:07 MD »
Te jetosh duke u perball me cdo rrezik qe te nxjerr perpara.
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #84 Me: Janar 01, 2011, 12:37:00 MD »
te mos i trembem asgjeje po te vazhdoj perpara

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #85 Me: Janar 03, 2011, 04:57:27 MD »
jeta me ka mesuar gjithcka qe di.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #86 Me: Janar 03, 2011, 06:41:59 MD »
te mos i trembem asgjeje po te vazhdoj perpara
TE VLERESOJ GJERAT E MIRA

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #87 Me: Janar 03, 2011, 08:37:13 MD »
 jeta me ka bere kjo qe jam sot dhe pervojat e se ardhmes do te vazhdojne te me krijojne
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #88 Me: Janar 05, 2011, 03:45:09 MD »
jeta me ka mesuar pe cdo gje eshte e perkohshme dhe asgje nuk eshte e perhershme.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #89 Me: Janar 07, 2011, 11:13:49 PD »
te mos degjoj llafet e botes