Autori Tema: Cfare ju ka mesuar jeta ?  (Lexuar 27134 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #195 Me: Dhjetor 19, 2015, 01:29:57 PD »
Jeta po me meson qe te jesh nene nuk ka gje me te bukur..

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #196 Me: Janar 23, 2016, 07:25:55 MD »
Yhhh ca sna ka mesuar jeta e shkrete...as 50 shkolla sdo na mesonin kaq shume.

Dija - fryt i pervojes.  [cool1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Cfare ju ka mesuar jeta ?
« Pergjigju #197 Me: Tetor 23, 2017, 09:00:08 MD »
Me ka mesuar ''gjithcka'' dhe ''asgje''....Vete jeta eshte nje shkolle me vete,eshte nje labirint qe duhet zbuluar nqs dojme ta ''fitojme''...Me ka mesuar te injoroj me indiferentizim te keqin,por jo te keqen,me ka mesuar te ''hidhem'' por te ngrihem prap,me ka mesuar te jem pergjegjese per veprimet e ''nxituara'',dhe te kuptoj e fal gabimet e tjereve,me ka mesuar qe nje dite pavaresisht ca bejme,si e bejme,kur e bejme,sic erdhem dhe do ikim,te pranoj veten dhe mos te kem frike nga vetvetja,te jem ajo qe jam sot......Pak me ka mesuar,kam akoma shume me teper per te mesuar, eshte ''lufte''nga fillimi i saj deri ne fund....
« Redaktimi i Fundit: Tetor 23, 2017, 09:01:51 MD nga al-kapone »