Autori Tema: cfare ju bezdis?  (Lexuar 17839 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #30 Me: Mars 26, 2009, 05:18:46 MD »
burracaket.. 8)

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #31 Me: Mars 26, 2009, 05:30:40 MD »
ererat
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #32 Me: Mars 26, 2009, 07:11:14 MD »
SEKRETET  e te tjerve  [teasing]

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #33 Me: Mars 26, 2009, 07:12:45 MD »
Ky lart kur me tradheton me sherren [tongue3]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #34 Me: Mars 26, 2009, 07:14:00 MD »
 [cheesy1]  vetem me sherren nuk te tradhetoj...............te premtoj

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #35 Me: Mars 26, 2009, 07:14:38 MD »
Njerezit qe U Flet Goja Para Mendjes
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #36 Me: Mars 26, 2009, 07:16:48 MD »
pse re ca ka sherrja??? ua ky
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #37 Me: Mars 26, 2009, 07:17:29 MD »
[cheesy1]  vetem me sherren nuk te tradhetoj...............te premtoj

Te kam si rrush un ty.... [grin1]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #38 Me: Mars 26, 2009, 07:17:55 MD »
ti o sherre nuk make sekrete.prandaj.

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #39 Me: Mars 26, 2009, 07:19:31 MD »
pse re?
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #40 Me: Mars 26, 2009, 07:21:29 MD »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #41 Me: Mars 26, 2009, 11:57:38 MD »
Ndalja energjis elektrike me cmend fare tani vetem po pres kur te ndalet.Ishalla joooooooooooooooooooo
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Ola.

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1222
 • Popullariteti: 12
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #42 Me: Mars 26, 2009, 11:59:25 MD »
genjeshtra dhe hipokrizia
pa nenshkrim fare :D

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #43 Me: Mars 27, 2009, 12:23:35 PD »
reduktimet e rrymes.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
cfare ju bezdis?
« Pergjigju #44 Me: Mars 29, 2009, 01:48:46 MD »
Kur me ben nervoz i dashuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii e sdi si tveproj
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥