Autori Tema: Cfar mesuat nga dita qe sapo kaloj?  (Lexuar 45585 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Cfar mesuat nga dita qe sapo kaloj?
« Pergjigju #465 Me: Shtator 09, 2010, 10:50:23 MD »
he se ndoshta dhe gaboj   [prankster] po kjo e fundit veshtire te ndodhe   [locked]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Cfar mesuat nga dita qe sapo kaloj?
« Pergjigju #466 Me: Shtator 14, 2014, 10:30:40 PD »
Qe kur ta besh plan per me ik ne tr ta besh hesap mire...trafiku tmerr.

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Cfar mesuat nga dita qe sapo kaloj?
« Pergjigju #467 Me: Shtator 28, 2014, 06:23:08 MD »
Paska qef dikush mem taku....domosdo [gjuha]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë SimpatiCo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1512
 • Popullariteti: 6
Cfar mesuat nga dita qe sapo kaloj?
« Pergjigju #468 Me: Shtator 28, 2014, 08:25:02 MD »
Se njerzit ndryshojn bashk me kohen  [gjuha]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Cfar mesuat nga dita qe sapo kaloj?
« Pergjigju #469 Me: Shtator 28, 2014, 10:26:32 MD »
Qe me ne fund Adria ishte ne orar :P