Autori Tema: Bizhuterite ...  (Lexuar 4629 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Bizhuterite ...
« Me: Tetor 28, 2010, 12:50:50 MD »
Ju pelqejne bizhuterite ,,, e cilat ne vecanti do te donit ti kishit gjithmone ...?

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Bizhuterite ...
« Pergjigju #1 Me: Tetor 28, 2010, 01:57:40 MD » <fresk> <fresk> <fresk>
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Bizhuterite ...
« Pergjigju #2 Me: Shtator 14, 2014, 10:28:47 PD »
Uhh ca pyetje... Na rrofshin swarovsket, pandorat dhe armanit se me shpirt do doja nonji bvlgari... a tiffany etj etj... Ehhh  ::)