Autori Tema: Pse eshte i lagur uji??  (Lexuar 2610 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë kjo jam une

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 2
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Pse eshte i lagur uji??
« Me: Dhjetor 12, 2017, 05:52:13 MD »
Kete pyetje ma ka bere nje shok dhe UNE I THASHE "NUK E DI "
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 12, 2017, 08:48:16 MD nga kjo jam une »