Autori Tema: DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;Cfare  (Lexuar 23265 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Clizia

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 24
 • Popullariteti: 0
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;C"fare
« Pergjigju #105 Me: Maj 07, 2009, 06:45:48 MD »
Nje burre i vertete?Hahahahahhahahaa,teme diskriminuese  [mrgreen]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;C"fare
« Pergjigju #106 Me: Maj 07, 2009, 06:47:32 MD »
partnere te devotshme dhe nje familje te shendoshe.

                 Kot se kam Vlla* Kemi shume ide pothuajse te njejta  :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;C"fare
« Pergjigju #107 Me: Maj 07, 2009, 09:46:50 MD »
partnere te devotshme dhe nje familje te shendoshe.

                 Kot se kam Vlla* Kemi shume ide pothuajse te njejta  :)
i kam gjajt motres* :)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Dangerous-

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 956
 • Popullariteti: 19
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;C"fare
« Pergjigju #108 Me: Tetor 09, 2009, 02:22:03 MD »
Sex ,pushtet !
love life, engage in it, give it all you've got. love it with a passion, because life truly does give back, many times over, what you put into it!!
[img]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;C"fare
« Pergjigju #109 Me: Tetor 09, 2009, 06:31:23 MD »
jo po nuk shtrohet aq leht pyetja ..e para ka me bura te vertet ..dhe kush eshte per 1 femer 1 burre i vertet..
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;C"fare
« Pergjigju #110 Me: Tetor 16, 2013, 04:05:08 PD »
nje cati mbi koke
nje nuse te ndershme
nje mjet udhetimi
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;C"fare
« Pergjigju #111 Me: Tetor 17, 2013, 02:30:15 MD »
Jane kater Viso....edhe nji pune ku nxjerr shume lek...dmth Pare Pare  [teethsmile]

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;C"fare
« Pergjigju #112 Me: Tetor 18, 2013, 02:12:43 PD »
Jane kater Viso....edhe nji pune ku nxjerr shume lek...dmth Pare Pare  [teethsmile]

hahah qefi bohet ene pa pare momeBehind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
DY GJERA DESHIRON NJE BURRE I VERTETE;Cfare
« Pergjigju #113 Me: Janar 17, 2014, 11:48:59 PD »
Ta  genjejne   [party]  edhe te genjeje  [teasing]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein