Autori Tema: Si te bejme per vete Dike...  (Lexuar 53446 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #45 Me: Qershor 07, 2009, 07:04:21 MD »
Kur je Vetvetja sigurisht qe do kesh dike qe do e besh per vete :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #46 Me: Qershor 07, 2009, 07:06:12 MD »
Kur je Vetvetja sigurisht qe do kesh dike qe do e besh per vete :)

E njejta gje.... being real.
Persh Nikla
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #47 Me: Qershor 07, 2009, 07:09:35 MD »
... po t'ia vlej ai person nuk ka nevoj qe te luftosh per ta bere per vete por ai duhet ta kuptoj vete se me ke ka te beje . n.q.s i pelqen ashtu sic je po , pra nuk ka nevoj te hiqesh ndryshe thjesht shpalos vetveten dhe origjinalitetin tend...
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Morena1

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 93
 • Popullariteti: 1
  • http://www.shoqeriajone.com/portal.htm
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #48 Me: Qershor 09, 2009, 05:48:13 MD »
Thjesht te jemi vetvetja!!!
Une jam Puro shqipetare
me mua nuk te ecen fare!!

Jashtë Linjë morpheus

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2493
 • Popullariteti: 3
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #49 Me: Qershor 10, 2009, 11:44:33 PD »
po tani varet!
mua pershembull me ben per vete vetem me lek ne dore :)

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #50 Me: Korrik 28, 2009, 03:28:39 MD »
E veshtire :)
S'mbajme dot veten tone ne ekujliber jo me nje person tjeter sado ta duam :)
RRuga me e mire mendoj t'i japim hapsire per te marre frym lirshem edhe dashuri pa intrige sa te mundemi
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #51 Me: Korrik 28, 2009, 03:36:05 MD »
Hapesire* -  gjithkush ka nevoje (ps ne jemi shume qenie eoiste duam qe gjithcka ben tjetri te kaloje neper syrin edhe  veshin tone ncncnc )

  Sa bukur eshte Sibore te te njohe dikush deri ne detaje do te thote se te do & admiron :)
S'ka vend per frike perkundrazi duhet ta deshirosh dicka te tille
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë a129a

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2160
 • Popullariteti: 39
 • Ngadal vdes ai qe behet skllav i zakonit...
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #52 Me: Korrik 28, 2009, 05:11:59 MD »
Te besh gjysmen tende per vehte eshte me e veshtira dhe shpesh me e pamundura, por ekzistojne marrdhenie te cilat behen pjese e jotja dhe ti arrin te mbetesh peng i tyre duke ndjere nje kenaqesi qe te cliron nga intriga dhe parandjenja per te dashur vehten tende. Mrekullia e nje marrdhenie eshte ta cosh deri ne stadin e nje miqesie marrdhenien dhe ta ushqesh ate cdo cast duke sakrifikuar dicka nga vehtja pa paragjykim dhe duke pranuar po vehten tende ne kufijte e ndjenjes dhe te arsyes. E kam shprehur dhe njehere tjeter qe: Te kesh pasur nje mik ke jetuar shume mire por te kesh pasur me shume se nje mik ke jetuar shkelqyeshem..Ndaj qe te mos mbetemi vetem na nevoitet nje mik i mire qe eshte ndoshta nje pasuri e pa zevendesueshme, dhe ketu fillon deshira per jeten...
kush nuk eshte zot i mendimeve te tij, nuk mund te jete zot i veprimeve te tij...

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #53 Me: Korrik 28, 2009, 06:30:29 MD »

Nuk eshte vetem egoizmi por frika e te qenurit nje dite vetem

Nese jeton me friken e te nesermes  [raisedeyebrow] , me mire mos jeto fare
Ti Sibora je tip impulsiv c'ne keto zona te errta ke ti  :-*
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #54 Me: Korrik 28, 2009, 07:13:12 MD »
mendoj se ka nje sekret per te ber per vete dike.

provoni te tregoheni te thjesht dhe ti shprehni emocionet tuaja ashtu si i ndjeni qe ne momentin qe i ndjeni dhe perpiquni te arsyetoni per ndjenjat qe keni, dhe ne fund u thoni dhe atyre qe keni pran tju kuptoj per ndjenjat qe keni. do dilni mire ju siguroj. thjeshtesia eshte idealja.

ndodh ndonje here qe pelqeni dike qe as qe  ju afrohet fare, ateher ju takon te afroheni ju dhe ti thoni cfar deshirash keni. dhe tja thoni ne menyren qe ai/ajo mund tju kuptoj me shume kjo eshte ne doren tuaj.
nese e shikon qe nuk je terheqes per ate dhe fillon te lendosh veten
ateher kjo ndodhi sepse ajo eshte nje femer e djallezuar dhe nuk ka siguri te ty sepse nuk beson se egzistojne njerez qe te thone ate qe mendojne ne momentin qe e mendon, dhe ti nuk ja ke then ne menyren qe e do ajo lloj tipi, zakonisht jane manjake seksi ato qe nuk besojne ne keto gjera dhe e duan ndoshta dhe me fjal jo shume sociale.
gjera edhe pak harbute.
me ato duhet te sillesh ne menyren qe thone ata shoket e tu gangstera dhe donzhuana :Phistoria ka treguar qe ska kala qe seshte pushtuar.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #55 Me: Korrik 28, 2009, 07:58:55 MD »
hahahahahhahahahah
Sibora pergjigjjeu hahahahha
Si ta mendosh ;)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #56 Me: Korrik 28, 2009, 08:03:18 MD »
Mire e ke :)
Te besh dike per vete eshte shume e thjeshte nese vertet e deshiron
Shikimi yt eshte arma me e sinqerte
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #57 Me: Korrik 31, 2009, 11:53:34 MD »
mendoj se ka nje sekret per te ber per vete dike.

provoni te tregoheni te thjesht dhe ti shprehni emocionet tuaja ashtu si i ndjeni qe ne momentin qe i ndjeni dhe perpiquni te arsyetoni per ndjenjat qe keni, dhe ne fund u thoni dhe atyre qe keni pran tju kuptoj per ndjenjat qe keni. do dilni mire ju siguroj. thjeshtesia eshte idealja.

ndodh ndonje here qe pelqeni dike qe as qe  ju afrohet fare, ateher ju takon te afroheni ju dhe ti thoni cfar deshirash keni. dhe tja thoni ne menyren qe ai/ajo mund tju kuptoj me shume kjo eshte ne doren tuaj.
nese e shikon qe nuk je terheqes per ate dhe fillon te lendosh veten
ateher kjo ndodhi sepse ajo eshte nje femer e djallezuar dhe nuk ka siguri te ty sepse nuk beson se egzistojne njerez qe te thone ate qe mendojne ne momentin qe e mendon, dhe ti nuk ja ke then ne menyren qe e do ajo lloj tipi, zakonisht jane manjake seksi ato qe nuk besojne ne keto gjera dhe e duan ndoshta dhe me fjal jo shume sociale.
gjera edhe pak harbute.
me ato duhet te sillesh ne menyren qe thone ata shoket e tu gangstera dhe donzhuana :Phistoria ka treguar qe ska kala qe seshte pushtuar.
po kur te thote ai kam te dashur si duhet reaguar

duhet ti thuash ska gje!!!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #58 Me: Gusht 01, 2009, 07:27:05 MD »
Jane disa menyra te persosura qe duhet me i kerku
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #59 Me: Gusht 01, 2009, 09:58:40 MD »
shume thjesht: vec e kidnapon   [teasing] edhe u kry puna   [rlmao] [rlmao] [rlmao]