Autori Tema: Si te bejme per vete Dike...  (Lexuar 54838 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #15 Me: Shtator 13, 2008, 05:23:07 MD »
:-\

C'FLISNI KOT ME KOT , MEDET PER KETE BREZ QE PO VJEN  >:(


NUK E DI CA KUPTONI JU ME BE PER VETE DIKE?

ME KAP NJE FEMER? PUH SA SHUME E VRISKET MENJEN , C'QELLIM   ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #16 Me: Shtator 13, 2008, 09:13:39 MD »
si ta besh kollaj nje femer per vete  ja shikoni ne foto hahahahaa

Ylli do me ndihmosh ti prishim pak keto ahhaha


Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #17 Me: Shtator 14, 2008, 01:46:41 MD »
si ta besh kollaj nje femer per vete  ja shikoni ne foto hahahahaa

Ylli do me ndihmosh ti prishim pak keto ahhaha
NUK JANE JITHE FEMRAT NJESOJ O ADI,,,MUA PRSH NUK ME INTERESOJNE PARAT,,,ME I RENDESISHEM ESHTE NJERIU DHE KARAKTERI I TIJ...NDONJE ALTERNATIVE TJETER KE TE ME BESH PER VETE?PO SPATE HAJT TUTJETA....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #18 Me: Shtator 19, 2008, 10:53:39 MD »
si ta besh kollaj nje femer per vete  ja shikoni ne foto hahahahaa

Ylli do me ndihmosh ti prishim pak keto ahhaha
NUK JANE JITHE FEMRAT NJESOJ O ADI,,,MUA PRSH NUK ME INTERESOJNE PARAT,,,ME I RENDESISHEM ESHTE NJERIU DHE KARAKTERI I TIJ...NDONJE ALTERNATIVE TJETER KE TE ME BESH PER VETE?PO SPATE HAJT TUTJETA....


e po me ty do studiojme ndonje taktik tjeter ;) :D :D :DJashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #19 Me: Shtator 19, 2008, 10:55:10 MD »
perpeliti qepallat nja 10 here
mos ja hidh syte fare personit
kur te fol bej sikur fletme dike tjeter
shkurt boj menefregisten  ;D ;D ;D ;D ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë flori the killer

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 733
 • Popullariteti: 1
 • xXx
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #20 Me: Shtator 19, 2008, 11:00:38 MD »
mire qe ma mesove :D ;) :-*
KISS......  KISS ..........

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #21 Me: Shtator 19, 2008, 11:03:43 MD »
1 SHIKIM MISTERIOZ SI PA DASHJE
1 BUZEQESHJE
GENTILES
EMBELSI
dhe 1 femer o mashkull bien te kembet
ti ben engjellin une djallin  ;) ;D ;D ;D ;D ;D :-*
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #22 Me: Shtator 20, 2008, 12:08:16 PD »
mos harroni te jeni seksi si do te vije puna aparenca ben gjysmen e punes  :D

Jashtë Linjë Paj paj nisja fol

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 502
 • Popullariteti: 2
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #23 Me: Shtator 20, 2008, 03:59:57 PD »
edhe un po du ta di po nuk po e di....smuj me zbulu qysh me ja bo qe me bo dike per veti
Tash pse skam femer sdo me then qe jam GAY

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #24 Me: Nëntor 08, 2008, 02:59:52 MD »
sbesoj se duhet mesim,bej si ta thote truri apo zemra
Just Keep It Real
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #25 Me: Nëntor 09, 2008, 06:35:43 MD »
Mjafton te tregohesh i sjellshem dhe mund te arrish gjithcka  :)

Jashtë Linjë LOREANA

 • Shkodrane
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 78
 • Popullariteti: 0
 • puci-puci
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #26 Me: Dhjetor 29, 2008, 03:27:35 PD »
e bukur kjo....po une nuk di qa me thane ,se nuk perdori ndonje strategji
thjeshte , ndoll... ;excited;
ENJOY LIFE,CAUSE YOU'LL BE DEAD 4 LONG ENOUGHT.

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #27 Me: Dhjetor 29, 2008, 08:47:52 PD »
Pajtohem me kete siper .. thjesht Ndoll edhe e morri Lumi pastaj.

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #28 Me: Janar 06, 2009, 10:46:15 PD »
bleji nji cekollate dove ene nje cope sallam top-hat  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si te bejme per vete Dike...
« Pergjigju #29 Me: Janar 08, 2009, 12:50:44 MD »
Me fjal te nukura e te buta me sinqeritet te plot pa genjeshtra veq me te verteta [teethsmile]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥