Autori Tema: Më shumë besim dhe vullnet ...  (Lexuar 1507 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
Më shumë besim dhe vullnet ...
« Me: Korrik 05, 2011, 11:26:39 MD »
Por edhe pse e thënë në fund ajo që ka rëndësi primare në mbrojtjen e një lidhjeje në distancë është besimi, vullneti dhe dëshira e mirë për ta mbajtur atë ende në jetë.

Është vërtet e rëndësishme të besosh në lidhjen tënde dhe të mos lejosh të bëhesh pre e gjykimit që mund t’iu mbërthejë papritur dhe vazhdueshëm. Lërini shqetësimet, dyshimet për situata të tjera.
Ballë për ballë ju mund të shpreheni më mirë dhe të kuptoni të vërtetën që e hidhur apo jo mbetet e shenjtë. Vetëm kështu mund të shpëtoni dashurinë tuaj, atë për të cilën me dëshirë dhe besim mund të sfidoni kilometrat e pafund.

Kërkohet vetëm pak vullnet, dhe jo çdo gjë mbetet në misionet e pamundura. Lërini shqetësimet, apo dyshimet për situata të tjera. Ballë për ballë ju mund të shpreheni më mirë dhe të kuptoni të vërtetën që e hidhur apo jo mbetet e shenjtë.

Vetëm kështu mund të shpëtoni dashurinë tuaj, atë për të cilën me dëshirë dhe besim mund të sfidoni kilometrat e pafund. Kërkohet vetëm pak vullnet, dhe jo çdo gjë mbetet në misionet e pamundura.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Më shumë besim dhe vullnet ...
« Pergjigju #1 Me: Korrik 05, 2011, 11:36:58 MD »
Pervec faktit qe ne ato pak rrjeshta te njejtat fjal i ke perseritur shpesh here .
Porrrrrrrrrrrrrrr  lidhja ne distance nuk munde te zgjas,munde te zgjas per nje kohe te shkurter por jo shume.
Ose lidhja munde te zgjas ,por me shume tradheti ne mes .Keshtu qe une preferoje me mire ta shkepus lidhje sesa te jem "Cornuta"  [cool1]