Autori Tema: Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht  (Lexuar 10340 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150


Fjalor :
AL - ENG
AL - IT
AL - DE
AL - FR

shkarko:http://www.megaupload.com/?d=ZCRDZQLT

password: edoni

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 16, 2007, 08:11:19 MD »
rrofsh grupo

Jashtë Linjë kusha90

 • >>>>>>><<<<<<<
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
  • Counter Strike FORUM
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #2 Me: Janar 20, 2008, 12:57:53 PD »
THNX MAN  ;)

Jashtë Linjë profa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 06, 2008, 11:04:26 PD »


Fjalor :
AL - ENG
AL - IT
AL - DE
AL - FR

shkarko:http://www.megaupload.com/?d=ZCRDZQLT

password: edoni

Jashtë Linjë lissa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 12, 2009, 07:37:08 MD »
ej qysh e ka username se nuk po ben pa username te lutem tregom sa me shpejt  [clown] [rolleyes1] [grin1]

Jashtë Linjë kimi 200

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 14, 2009, 12:10:00 PD »


Fjalor :
AL - ENG
AL - IT
AL - DE
AL - FR

shkarko:http://www.megaupload.com/?d=ZCRDZQLT

password: edoni

Jashtë Linjë Arijanit

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 17, 2009, 12:53:17 MD »
per instalim po lyp pasword cili esht flm klm

Jashtë Linjë Arijanit

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 17, 2009, 12:55:43 MD »
per instalim po lyp pasword cili esht flm klm


Jashtë Linjë NewYork05

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 183
 • Popullariteti: 3
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 25, 2009, 07:18:36 PD »
O milet lexoni se ne shqip e keni Password. Shikoni aty ku thote "Password" dhe ate shkruani per password.
Our greatest Glory is not in never falling, but in raising every time we fall....

Jashtë Linjë muja

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #9 Me: Mars 24, 2009, 12:18:55 MD »


Fjalor :
AL - ENG
AL - IT
AL - DE
AL - FR

shkarko:http://www.megaupload.com/?d=ZCRDZQLT

password: edoni

Jashtë Linjë fredi.0

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #10 Me: Gusht 04, 2009, 11:28:58 MD »


Fjalor :
AL - ENG
AL - IT
AL - DE
AL - FR

shkarko:http://www.megaupload.com/?d=ZCRDZQLT

password: edoni

Ju lutem si mund te shkarkoj fjalorin 5 gjuhesh, duket se fjalekalimi te cilin e keni sjellur nuk funksionon.
FLM per mirekuptim dhe ndihmes.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #11 Me: Gusht 05, 2009, 07:40:30 MD »
Bravoo N0ob!!
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë landi646

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0

Jashtë Linjë aimilius

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #13 Me: Mars 11, 2018, 11:25:40 MD »
Ky fjalor nuk qenka online dhe linqet nuk funksionojne
Ketu jane disa fjalore te tjere online dhe programe per shkarkim

Fjalor anglisht shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-anglisht-shqip

Fjalor anglisht shqip online
http://anglisht.shqipopedia.org/

Fjalor shqip shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-shqip-shqip-enciklopedik-shqiptar

fjalor shqip shqip online
http://fjalor.shqipopedia.org/

Fjalor italisht shqip per shkarkim
http://shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-italisht-shqip

Fjalor italisht shqip online
http://italisht.shqipopedia.org/

Fjalor gjermanisht shqip online
http://gjermanisht.shqipopedia.org

Fjalor frengjisht shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-frengjisht-shqip

Fjalor frengjisht shqip online
http://frengjisht.shqipopedia.org/
  [dilneballkon][zzdance] [zbye]
« Redaktimi i Fundit: Mars 11, 2018, 11:31:49 MD nga aimilius »

Jashtë Linjë Poshnjari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Dietat te shpejta
Fjalor me 5 gjuhe , Shqip , Anglisht , Italisht , Gjermanisht , Frengjisht
« Pergjigju #14 Me: Korrik 31, 2018, 08:25:25 MD »
Ky fjalor nuk qenka online dhe linqet nuk funksionojne
Ketu jane disa fjalore te tjere online dhe programe per shkarkim

Fjalor anglisht shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-anglisht-shqip

Fjalor anglisht shqip online
http://anglisht.shqipopedia.org/

Fjalor shqip shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-shqip-shqip-enciklopedik-shqiptar

fjalor shqip shqip online
http://fjalor.shqipopedia.org/

Fjalor italisht shqip per shkarkim
http://shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-italisht-shqip

Fjalor italisht shqip online
http://italisht.shqipopedia.org/

Fjalor gjermanisht shqip online
http://gjermanisht.shqipopedia.org

Fjalor frengjisht shqip per shkarkim
http://www.shqipopedia.org/gjuhesi/fjalor-frengjisht-shqip

Fjalor frengjisht shqip online
http://frengjisht.shqipopedia.org/
  [dilneballkon][zzdance] [zbye]
Bravo shqipopedia, nje nga faqet me te mira për fjalor. [zzdance]