Autori Tema: Pershendetje te gjitheve  (Lexuar 610 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BigVip

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Big Brother VIP Live
Pershendetje te gjitheve
« Me: Prill 12, 2018, 09:08:38 MD »
Pershendetje te gjitheve.
Jam Arjani nga Tirana i saporregjistruar.
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.

Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.

Jashtë Linjë Pattaxoxo

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje te gjitheve
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 30, 2018, 04:17:25 PD »
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.gclubRoyal Online

Jashtë Linjë Pattaxoxo

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje te gjitheve
« Pergjigju #2 Me: Mars 19, 2019, 10:20:56 PD »
Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.
Gclub
Gclub Slot