Autori Tema: Pershendetje te gjitheve  (Lexuar 240 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BigVip

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Big Brother VIP Live
Pershendetje te gjitheve
« Me: Prill 12, 2018, 09:08:38 MD »
Pershendetje te gjitheve.
Jam Arjani nga Tirana i saporregjistruar.
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.

Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.

Jashtë Linjë Bautistaz

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje te gjitheve
« Pergjigju #1 Me: Maj 23, 2018, 09:27:47 PD »
The forum is the most important forum right now.

Jashtë Linjë Suntiwong

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje te gjitheve
« Pergjigju #2 Me: Gusht 16, 2018, 11:04:02 PD »
Përshëndetje, unë jam i ri këtu.

Jashtë Linjë Pattaxoxo

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje te gjitheve
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 30, 2018, 04:17:25 PD »
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.gclubRoyal Online

Jashtë Linjë driver123

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje te gjitheve
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 10, 2018, 03:29:53 PD »
Pershendetje te gjitheve.
Jam Arjani nga Tirana i saporregjistruar.
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.

Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.
sbobetcasino online

Informacion shumë i dobishëm sidomos pjesa e fundit. Po kërkoj këtë informacion të caktuar për një kohë shumë të gjatë. Është një artikull shumë i mirë. Shumë e dobishme unë jam duke pasur një problem me këtë. Faleminderit dhe më të mirën.