Autori Tema: Pershendetje te gjitheve  (Lexuar 146 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BigVip

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Big Brother VIP Live
Pershendetje te gjitheve
« Me: Prill 12, 2018, 09:08:38 MD »
Pershendetje te gjitheve.
Jam Arjani nga Tirana i saporregjistruar.
Kam mbaruar per gazetari dhe momentalisht punoj per nje gazete roze.

Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.

Jashtë Linjë Bautistaz

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje te gjitheve
« Pergjigju #1 Me: Maj 23, 2018, 09:27:47 PD »
The forum is the most important forum right now.

Jashtë Linjë Suntiwong

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje te gjitheve
« Pergjigju #2 Me: Gusht 16, 2018, 11:04:02 PD »
Përshëndetje, unë jam i ri këtu.