Autori Tema: Pershendetje, Rombullaki  (Lexuar 313 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Rombullaki

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje, Rombullaki
« Me: Nëntor 28, 2018, 03:52:40 MD »
Pershendetje, un jam rombollaki, hyra ne kete forum sepse me pelqeu, ju pershendes :)

Jashtë Linjë Noelizola

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje, Rombullaki
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 26, 2019, 08:06:42 PD »
What do you think is very good? And I like that idea.

Jashtë Linjë Poshnjari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Dietat te shpejta
Pershendetje, Rombullaki
« Pergjigju #2 Me: Mars 02, 2019, 10:44:22 MD »
Mire se erdhe ne kete forum.