Autori Tema: Pershendetje  (Lexuar 1455 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Am3r

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje
« Me: Nëntor 01, 2016, 08:56:25 MD »
Pershendetje,

Jam nga Prishtina, Nofka ime ketu do te jete Am3r,

Shpresoj qe t'kalojm bukur

Jashtë Linjë HopeMiler

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 27, 2019, 08:23:30 PD »
Die meisten Inhalte dieser Versionen ermöglichen es mir, Informationen sehr gut auszutauschen.

Jashtë Linjë Geavolty

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pershendetje
« Pergjigju #2 Me: Maj 03, 2019, 10:50:06 PD »
I am very interested in this matter. But still did not get into something