Autori Tema: ME ndihmoni !!!  (Lexuar 2077 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë linda22

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
ME ndihmoni !!!
« Me: Janar 02, 2017, 01:27:46 PD »
PErshendetje un jam nje vajz 18 vjeqare jam ne fakultet .. aty kam pa nje djal i cili eshte me ndryshe nga te tjeret. Eshte i shoqerueshem me gjinine mashkullore por nuk e kam pare duke biseduar ndonjehere me ndonje vajze apo duke e shikuar ndokend. Kam pas shum deshire ta kem nje shok te tille ne jeten time , pra ky ka qene qelllimi im i vetem. Keshtu ne pamundesi te afrimit me te ne ndonjem enyre tjeter vendosa te hap nje instagram fake dhe i shkruajta duke i thene se jam nje vajze te ciles ai i pelqen shume e gjera te tilla. Mirepo me kohen nuk munda pa i treguar se kush ne te vertete jam une dhe para se tja tregoj te verteten i tregova edhe arsyen pse e kam bere gjith ate .. ai tha se kishte deshire ti paraqitesha ne fk dhe perseri ti flas dhe tha se nuk do me bllokonte mirepo pasi i tregova me bllokoji .. pas dy ditesh ma heku bllokun .. pastaj perseri me bllokoi dhe kur ma heku per heren e dyte e bllokova une ! ne fakultet shpesh e shoh duke me shikuar por nuk mund te kuptoj se nese ai nuk deshiron te me flase pse me shikon ose psee me hiqte bllokun ?! [raisedeyebrow] [sad1]

Jashtë Linjë SimpatiCo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1512
 • Popullariteti: 6
ME ndihmoni !!!
« Pergjigju #1 Me: Janar 05, 2017, 11:37:44 PD »
Hiq dor qenka pianistJashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
ME ndihmoni !!!
« Pergjigju #2 Me: Janar 22, 2017, 06:14:50 MD »
Po ti ja ke tregu qe ja ke tregu kush je...shko kape prej krahu e thuj ca ke per ti thon...pun e madhe si do reagoje... Heq nji pishman nga vetje  [teethsmile] [mrgreen]