Autori Tema: JU LUTEM VEMENDJE..  (Lexuar 976 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë spring-123

 • SPRING
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 2
 • Never mind ????
JU LUTEM VEMENDJE..
« Me: Nëntor 10, 2017, 08:54:03 PD »
shoh qe forui qenka goxha i vjeter ne moshe dhe spo shoh postime te reja apo aktivitet... na e varni njecik ne te rinjve.. se per shoqei te re jemi ktu
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
JU LUTEM VEMENDJE..
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 13, 2017, 09:52:55 MD »
E kapur kriza dhe ketu kot mundohesh  [shpulle] [gjuha]

Jashtë Linjë Poshnjari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Dietat te shpejta
JU LUTEM VEMENDJE..
« Pergjigju #2 Me: Korrik 31, 2018, 08:21:16 MD »
shoh qe forui qenka goxha i vjeter ne moshe dhe spo shoh postime te reja apo aktivitet... na e varni njecik ne te rinjve.. se per shoqei te re jemi ktu
Une e kisha harruar fare si forum. Rastësisht u ndesha me kete. Mirë se erdhe.

Jashtë Linjë Jensonani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
JU LUTEM VEMENDJE..
« Pergjigju #3 Me: Qershor 13, 2019, 12:59:47 MD »
Some things I have never known before. Until coming to know from all of you