Autori Tema: hi there ?  (Lexuar 735 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë spring-123

  • SPRING
  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 10
  • Popullariteti: 2
  • Never mind ????
hi there ?
« Me: Nëntor 09, 2017, 07:17:17 MD »
 [rose]
a mund te prezantohem dhe un? ????
sapo kam hyr ne kte forum dhe shpresoj tha kalojmë  sa me mire...
kam par temat qe trajtohen dhe mendoj se esht vendi ideal për te dhen një mendim pa qen e ndrojtur se do tund te paragjykohet
 respekte. . veris  [rose]
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 09, 2017, 07:28:51 MD nga spring-123 »
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????