Autori Tema: hi pershendetje  (Lexuar 2124 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë leonard basha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • djalishqiptar2015@yahoo.com
hi pershendetje
« Me: Shkurt 27, 2015, 01:21:12 MD »
pershendetje erdha un

Jashtë Linjë leonard basha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • djalishqiptar2015@yahoo.com
hi pershendetje
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 27, 2015, 01:26:59 MD »
a ka njeri ktu apo ju ka zebe gjumi drekes

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
hi pershendetje
« Pergjigju #2 Me: Mars 07, 2015, 02:46:21 MD »
Mire se ke ardh Leonard..kalofsh mire ktu...
Ka ra nje cik qetesi po prap mire eshte :D

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
hi pershendetje
« Pergjigju #3 Me: Mars 06, 2016, 08:48:37 PD »
 [biciklete] HELLO :p ctbejm antaret jan ne gjum :)

Jashtë Linjë dessaa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
hi pershendetje
« Pergjigju #4 Me: Maj 24, 2018, 09:27:30 MD »
 [rose] ;dhurate; jam  QENDRESA MURATI  jetoj ne gjermani jam shkrimtare e disa librave te poezive te dashuris andaj thash qe te shkruaj dhe kketu te jem gjithmon aktive ju faleminderit  [zbye]  [kisss2]
  DASHURIA NUK DO NDIHTE ASNJE MOSHE ( FEH APO VEND )
E di se jane te hapura disa tema te tilla,por une do te shkruaj disa poezi per djalin qe dua.
Jam ulur e per ty mendoj,
buzeqeshjen tende aq shume e adhuroj.
Veshtrimet e tua plot magji,
qe me cojne ne nje bote,te ciles emrin s'ia di.
Ti qesh si engjell,e flet si djalle,
dashuria jote me ka bere te marre.

Yjet ne qiell e ti ne tok,
je i vetmi cun qe dua ne kete bot.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
hi pershendetje
« Pergjigju #5 Me: Maj 28, 2018, 08:38:51 MD »
Lum si ai djali.  [dilneballkon]