Autori Tema: hi pershendetje  (Lexuar 1223 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë leonard basha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • djalishqiptar2015@yahoo.com
hi pershendetje
« Me: Shkurt 27, 2015, 01:21:12 MD »
pershendetje erdha un

Jashtë Linjë leonard basha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • djalishqiptar2015@yahoo.com
hi pershendetje
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 27, 2015, 01:26:59 MD »
a ka njeri ktu apo ju ka zebe gjumi drekes

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
hi pershendetje
« Pergjigju #2 Me: Mars 07, 2015, 02:46:21 MD »
Mire se ke ardh Leonard..kalofsh mire ktu...
Ka ra nje cik qetesi po prap mire eshte :D

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
hi pershendetje
« Pergjigju #3 Me: Mars 06, 2016, 08:48:37 PD »
 [biciklete] HELLO :p ctbejm antaret jan ne gjum :)

Jashtë Linjë Lalirtra

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
hi pershendetje
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 17, 2017, 08:39:18 PD »
Përshëndetje, unë jam i ri në këtë aplikacion.


« Redaktimi i Fundit: Janar 16, 2018, 05:18:44 PD nga Lalirtra »