Autori Tema: JU LUTEM VEMENDJE..  (Lexuar 286 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë spring-123

  • SPRING
  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 10
  • Popullariteti: 2
  • Never mind ????
JU LUTEM VEMENDJE..
« Me: Nëntor 10, 2017, 08:54:03 PD »
shoh qe forui qenka goxha i vjeter ne moshe dhe spo shoh postime te reja apo aktivitet... na e varni njecik ne te rinjve.. se per shoqei te re jemi ktu
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????

Jashtë Linjë al-kapone

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 10879
  • Popullariteti: 256
JU LUTEM VEMENDJE..
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 13, 2017, 09:52:55 MD »
E kapur kriza dhe ketu kot mundohesh  [shpulle] [gjuha]