Autori Tema: Hi everone~  (Lexuar 1442 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë erlind666

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Hi everone~
« Me: Maj 05, 2014, 02:02:26 PD »
Ckemi! Per te gjithe jam Lindi nga Tr, jam 25 dhe e hapa temen kot per qef, jo per gje dmth...

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Hi everone~
« Pergjigju #1 Me: Maj 07, 2014, 10:37:37 MD »
Mire bere, edhe keta te tjeret per qejf e kan hapur.  [cheesy1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Rosarioz

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Hi everone~
« Pergjigju #2 Me: Prill 18, 2018, 12:55:25 MD »
For the reason I came in this time, I needed some useful information.