Autori Tema: hi  (Lexuar 1834 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë xhesina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
hi
« Me: Mars 05, 2015, 07:46:46 MD »
Un jam xhesi .........Po ti ?

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
hi
« Pergjigju #1 Me: Mars 05, 2015, 10:59:18 MD »
Welcome xheni ja klb ketu une jam xhoni shoku bohanit [laugh1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
hi
« Pergjigju #2 Me: Mars 07, 2015, 02:47:08 MD »
Hi Xhesi...une jam Arieli... :D

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
hi
« Pergjigju #3 Me: Mars 06, 2016, 08:48:12 PD »
Hello un jam Burrelsja :P