Autori Tema: angels  (Lexuar 187 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sarabegaj

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 3
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
angels
« Me: Gusht 27, 2017, 07:06:20 MD »
engjejt nuk jetojn ne tok sepse bota ben padrejtesira apo jo si mendoni???!