Autori Tema: angels  (Lexuar 529 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sarabegaj

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
angels
« Me: Gusht 27, 2017, 07:06:20 MD »
engjejt nuk jetojn ne tok sepse bota ben padrejtesira apo jo si mendoni???!

Jashtë Linjë spring-123

 • SPRING
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 2
 • Never mind ????
angels
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 10, 2017, 08:50:05 PD »
po te ishin ne toke sdo ishin me engjej   :angel:
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????