Autori Tema: vajza e policit  (Lexuar 7167 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë mistrecja e uus

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 42
 • Popullariteti: 0
vajza e policit
« Me: Qershor 28, 2008, 11:17:46 PD »
nje vajz e re shkon tek i ati, polic, duke qare:
"Baba, baba kam humbur virgjerine!"
"Pe poshte krevatit."-ia kthen i qete ai.
Jeta eshte nje embelsire. Kur i fut pirunin kupton qe ka kripe brenda

Jashtë Linjë Fisnik

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
vajza e policit
« Pergjigju #1 Me: Korrik 02, 2008, 10:17:07 MD »
 :D :D :D

kisha degjuar shume per policat por kete jo

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
vajza e policit
« Pergjigju #2 Me: Korrik 02, 2008, 10:23:44 MD »
hahahaha e bukur vertet.

Jashtë Linjë akili korcar

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
vajza e policit
« Pergjigju #3 Me: Qershor 21, 2009, 03:28:47 PD »
mos e kruni shum me policet

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
vajza e policit
« Pergjigju #4 Me: Qershor 21, 2009, 01:56:03 MD »
mos e kruni shum me policet


Te dogji ty? ;D

Jashtë Linjë unikali

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: -1
vajza e policit
« Pergjigju #5 Me: Tetor 04, 2009, 08:59:11 MD »
Polici kujton se te gjithe e humbin poshte krevatit !!!

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
vajza e policit
« Pergjigju #6 Me: Dhjetor 19, 2010, 10:06:54 PD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë juniors

 • qaramani vogel
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 19
 • lind duke qar jeton i perlotur dhe vdes i gezuar
  • vdekja dhe jeta nje gje kan te perbashket konfuzion
vajza e policit
« Pergjigju #7 Me: Qershor 06, 2013, 06:25:39 MD »
 [cheesy1] hahahahaaaa
nje dit do vdes i qeshur se boll lot kam derdhur