Autori Tema: Ne duart e policis jeni te sigurt :P  (Lexuar 3878 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

  • Traktorist
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 6196
  • Popullariteti: 45
Ne duart e policis jeni te sigurt :P
« Me: Janar 24, 2008, 06:55:30 MD »


:P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D