Autori Tema: Polici ne Farmaci  (Lexuar 2121 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Polici ne Farmaci
« Me: Dhjetor 29, 2010, 02:14:47 MD »
Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq.
Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood.
Por policit nuk i mbushet mendja.
Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.
I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci.
Shefi i pergjigjet: po nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte ai, s'do e verej ndryshimin.


;rolf; ;rolf;

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Polici ne Farmaci
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 29, 2010, 04:52:34 MD »
;rolf; ;rolf;
;rolf; ;rolf;
;rolf; ;rolf;
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Polici ne Farmaci
« Pergjigju #2 Me: Janar 02, 2011, 04:22:20 MD »
 [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile] [zsmile]