Autori Tema: Polici dhe m...  (Lexuar 2687 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

  • SEO Specialist
  • Global Moderator
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 1017
  • Popullariteti: 208
    • Digital Marketing
Polici dhe m...
« Me: Tetor 15, 2008, 12:50:40 PD »
Ishte njehere nje polic, dhe duke ecur rruges shikon nje top m...
Ndaloji para atij dhe po thoshte me vete eshte m.. apo jo.
Pastaj vendosi qe ta provonte cfare ishte, zgjati gishtin e leu dhe e provoi, dhe tha: Ihhhh mut ishte, mire qe nuk e shkela!