Autori Tema: Polici dhe bjondja  (Lexuar 3089 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

  • SEO Specialist
  • Global Moderator
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 1017
  • Popullariteti: 208
    • Digital Marketing
Polici dhe bjondja
« Me: Tetor 15, 2008, 12:51:28 PD »
nje bjonde me bmw x5 ne shpejtesi maximale, ndalet nga polici i rrugores.
-stop i thote polici .patenten suguracionin dhe te gjitha dokumentat e makines.
- mos! thote bjondja .nuk i kam, por po te jam nje gje tjeter. dhe fillon te ule pantallonat.
- Lene lene, thote polici. Nuk me bojne ato pantallona mua.