Autori Tema: Polici dhe berberi  (Lexuar 2295 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 6960
  • Popullariteti: 128
  • I have free spirit
    • Forumi KUQ E ZI
Polici dhe berberi
« Me: Janar 30, 2011, 12:30:29 MD »
Nje polic po rruhej tek berberi.
E pyet berberi:O polic te te them nje probleme-po mire i thote polici .
-C’fare e kam une cunin e nenes time?
-Cun xhaje-i thote polici,jo-cun teze,jo-cun halle,jo-nuk e di se qeka e veshtire i thote polici.
-Po vella e kam o hajdar!
Polici i gezuar ia fut vrapit ne komisariat dhe mbledh te gjithe shoket e i thote: do ju them nje probleme:C’fare e kam une cunin e nenes time?
Te gjithe fillojne: Cun teze,cun daje,…
Polici ia kthen gjith pordhe: po eshte vellai berberit o budallenj!!!!
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.