Autori Tema: Per Policat  (Lexuar 4908 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Per Policat
« Me: Shkurt 20, 2008, 05:04:49 MD »
Policet i lajne duart para,apo pasi urinojne?
I lajne gjate urinimit.


Pse policet nuk bejne me dashuri?
Sepse nuk kane prova me e fut mrena.


Sa barcaleta ka per police?
Vetem dy,te tjerat jane histori te verteta


4 police rrezikojne te mbyten ne liqenin e Ohrit.
Ju fik motorskafi, dhe zbriten per ta shtyre


Nje polic telefonon doktorin:
Shpejt doktor,shefi gelltiti stilolapsin,
ja tani po vij,por ju c'fare po beni nderkaq
s'ka problem, po perdorim nje laps.Pse polici kur shkon per te fjetur mbi komodine vendos nje gote me uje dhe nje bosh?Qe po ti pihet gjate nates pin,dhe ne qofte se nuk i pihet nuk pin.Pse qeshin policet kur vetetin?
Sepse kujtojne se po i nxjerrin ne fotografi.C'fare ndryshimi ka nje polic me nje shishe birre?
Asnje: te dy jane bosh nga qafa e siperC'fare ndryshimi ka nje polic me nje teolog?
Teologu eshte nje studiues i Zotit,polici nje injorant te Zoti.


Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Per Policat
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 20, 2008, 05:09:14 MD »
Nje makine me police ndalon prane nje prostitute.
Sa kushton? - i thone policat
30 mije perpara, 50 mije permbrapa - ua kthen prostituta
Pse me shtrenjte per ne?, pergjigjet njeri nga policet e ulur mbrapa?C'fare ben kanceri ne trurin e nje polici?
Vdes nga uria.Nga se njihet nje polic ne Zoo?
Nga fakti se eshte i vetmi te cilit majmunet i pajin kikirika.Dy karabiniere diskutojne per nje looj peme nese eshte mashkull apo femer.
Vendosin te kerkojne mendimin e nje druvari,i cili i thote: vendosuni anash trungut te pemes njeri majtas e tjetri djathtas.Ja, duke pasur parasysh dy bolet anash,me siguri duhet te jete mashkullNe provim instruktori i kerkon nje polici ti thote emrat e tre metaleve.
Hekuri,Bakri,Urani, pergjigjet polici.
Dy te parat i ke ne rregull,ndersa Urani eshte nje insekt,pergjigjet instruktori.Cilat jane tre vitet me te veshtira per nje polic?
3 vitet e para te shkolles filloreInstruktori: edhe nje here pra,une lahem,ti lahesh,ai/ajo lahet, c'fare kohe eshte?
E diele pergjigjen ne korr policet.Pse policet ne kinema ulen ne rreshtat e fundit?
Sepse qesh mire kush qesh i fundit


« Redaktimi i Fundit: Shkurt 20, 2008, 05:28:00 MD nga Plaku »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Per Policat
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 28, 2008, 10:38:08 MD »
hahahahaa  ;D
I shkatrove fare policat plak  >:D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Per Policat
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 04, 2010, 07:58:00 MD »
Nje dite, del njeri nga shtepia dhe shef komshiun e vet qe ishte polic, qe merrte nje shtupe, e shtydhte mire, merrte vrull dhe i gjuante me sa fuqi kishte murit te shkalles. Ne fillim komshiu u friksua nga ky veprim i policit dhe vendosi te mos ta pyese...
Keshtu me rradhe kaluan nja 3 dite dhe komshiu u be kureshtar per veprimin e policit i cili e perseriste ate ne menyre te vazhdueshme dhe vendosi ta pyese:
- O polic, pse i gjuan murit me shtupe?
Ia ktheu polici:
- Para ca ditesh u vrava dhe me tha doktorri qe te veja kompresa me uje te ngrohte te vendi qe jam vrare.
 [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Per Policat
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 15, 2010, 12:29:47 MD »
Nje polic shkon i gezuar ne pune :- Dje-thote-Kam mbaruar se ndertuari nje puzzle.
Shefi :-E per sa kohe e bere?...-Per dy vjet....-Me duket se e paske bere per nje kohe te gjate !!!
-Po c'thua mbi kuti ishte shkruar :nga 3 deri ne 6 vjec  [teasing] [teasing] [teasing]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Per Policat
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 15, 2010, 02:04:41 MD »
Sapo kishin ardhur radiot e policise ne shqipri. Njeri pyet dhefin :- Shef ca do me thene ON?
- O Nez.
-Po OF, cdo te thote?
-O Fik.
-Po OFF?
-O Fik Fare  ;)

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Per Policat
« Pergjigju #6 Me: Prill 24, 2010, 09:44:37 MD »
nje polic shkon ne wc dhe kur del qe andej del i lagur nga pantallonat
e pyet kolegu
po ti mer ne brek e ke bere???
mossssssss paskam kap perseri shkopin e gomes

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Per Policat
« Pergjigju #7 Me: Prill 24, 2010, 10:25:04 MD »
Kthehej nje polic ne shtepi gjithmone me njeren kembe te pantallonave lagur ,,, i thote nje komshi ku ke qene ,,, ne sherbim ke shatervani ,,, po pse vetem njeren kembe ke te lagur ,,, po ja i thote ky kur mbaroj cigaren e hedh ne shatervan edhe fus kemben qe ta fik  [rlmao]