Autori Tema: Ne cmenyr i ze polici peshqit????  (Lexuar 1946 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 6960
  • Popullariteti: 128
  • I have free spirit
    • Forumi KUQ E ZI
Ne cmenyr i ze polici peshqit????
« Me: Janar 16, 2011, 01:06:36 MD »
Në çfarë mënyrë polici zë peshqit?
E zë një peshk – nxjerr revolen dhe e pyet ku janë peshqit të tjerë…?
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.