Autori Tema: Pikture e pabesueshme...  (Lexuar 1863 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pikture e pabesueshme...
« Me: Janar 23, 2011, 12:53:02 MD »
Nje menyre e re e te pikturuarit ndiqeni deri ne fund ...

http://www.youtube.com/watch?v=8D0QLSdg_Uc&feature=player_embedded#!


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pikture e pabesueshme...
« Pergjigju #1 Me: Janar 23, 2011, 01:29:52 MD »

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Pikture e pabesueshme...
« Pergjigju #2 Me: Janar 23, 2011, 05:06:43 MD »
Nje menyre e re e te pikturuarit ndiqeni deri ne fund ...

http://www.youtube.com/watch?v=8D0QLSdg_Uc&feature=player_embedded#!  [huh1] wow fantastike!!! ky po qe eshte art !
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.