Autori Tema: ~~ GEZUAR KRISHTLINDJET ~~  (Lexuar 1492 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Almaa 95

 • Fashionholic!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 35
 • Popullariteti: 3
 • https://www.youtube.com/watch?v=LVHU_YWV3e4
~~ GEZUAR KRISHTLINDJET ~~
« Me: Dhjetor 24, 2014, 09:57:25 MD »
I don't need love, I am Love, you need me..

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
~~ GEZUAR KRISHTLINDJET ~~
« Pergjigju #1 Me: Mars 06, 2016, 08:47:04 PD »
 ;dhurate; ;dhurate; ;dhurate; [coolthumb]
Edhe pse esht von :)
Gezuar Krishlindjet te gjitheve :)