Autori Tema: VAGA edhe 100 zemer :)  (Lexuar 3990 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mistrece

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 15583
  • Popullariteti: 14
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #15 Me: Qershor 16, 2011, 12:54:12 PD »
Aty s'ta kam merakun une ty.  ;)

Jashtë Linjë trimi4t

  • Suprem Admin
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 2352
  • Popullariteti: 52
  • Pse ?
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #16 Me: Qershor 25, 2011, 05:32:47 MD »
 [grin1] Vagaaaaaaa...pse nuk me ftuar mua moj [laugh1]....Gjithe te mirat e kesaj bote i gezofsh [bestfriends]...edhe 100 tjera te lumtura.... [cheers] [cheers].................PS: shikoje takimin Zvicer vs Spain edhe ti..eshte Finalja ama...i thash e Darkut...hajde te festojme te gjithe se bashku..takimi sonte ne ora 20:30 [grin1]......te kam shumm xhan sinqerishte [kisss2] [kisss2] [rose] [kisss]