Autori Tema: VAGA edhe 100 zemer :)  (Lexuar 3991 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
VAGA edhe 100 zemer :)
« Me: Qershor 13, 2011, 01:32:30 PD »
Uroj qe cdo deshire e jotja te behet realitet...edhe 100 te tjera kinge...te kam shum xhann ;dhurate; ;dhurate; ;dhurate; [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #1 Me: Qershor 13, 2011, 01:37:08 PD »
Uroj qe cdo deshire e jotja te behet realitet...edhe 100 te tjera kinge...te kam shum xhann ;dhurate; ;dhurate; ;dhurate; [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]

flm donna..cdo te mire te kesh edhe ti  [kisss2] [kisss2]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #2 Me: Qershor 14, 2011, 08:22:52 PD »
Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq hera e katert e verteta  ;D
Te uroje dhe 100 pranvera te lumtutura ,fati,harmonia dhe dashuria qofshin perher me ty .
Te kam xhan naq
[givelove] [rose] <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #3 Me: Qershor 14, 2011, 10:28:55 PD »
ganga edhe 100
suksese  ne pune ne shkolle e ne jete edhe ne dasem [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #4 Me: Qershor 14, 2011, 04:57:56 MD »


Vagabonde! edhe 100 Vite te Bukura ,te Lumtura ,te Mbushura me Shendet ,Fat e Harmoni e cka te doje Zemra  [cheers] [cheers] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #5 Me: Qershor 14, 2011, 05:09:30 MD »
U befsh 100 vjece Vaga!Pac shume fat, suksese dhe lumturi ne jete!

 GEZUAR!!!!!!!!!!



Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #6 Me: Qershor 14, 2011, 05:21:22 MD »
Vagabonda!
U befsh edhe 100 vjec :)
Te uroj shume fat dhe lumturi ne jeten tende :)

Plotesofsh cdo deshire tenden!

Te puc :-*:-*

 

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #7 Me: Qershor 14, 2011, 08:25:21 MD »
Kojshie, gezuar e u befsh 101.
Fat e lumturi pac. ;dhurate; [cheers]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #8 Me: Qershor 14, 2011, 10:59:43 MD »
Gezuar ditelindjen Vagabonda! U befsh 100 vjece.  ;dhurate;

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #9 Me: Qershor 14, 2011, 11:08:02 MD »
Vaga kte here po e bej nje perjashtim dhe po them HAJDE DHE 99 VJEC  [mrgreen]
Vetem nje kerkese kisha un futu ne uje te shkurtohesh pak se ska tavan qe te mer persiper  [mrgreen]



E aprovuar nga N00b!
« Redaktimi i Fundit: Qershor 14, 2011, 11:25:50 MD nga Gogoli »

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #10 Me: Qershor 14, 2011, 11:25:39 MD »
Sa shpejt qe u rrite dhe ti   [teethsmile]
 dy here ne vit e feston ditelindjen  [teasing] [teasing]
u befsh 101  [tongue3]
« Redaktimi i Fundit: Qershor 14, 2011, 11:37:16 MD nga angel_unik »

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #11 Me: Qershor 15, 2011, 01:27:44 PD »
~~~¤¤¤ VAGA GEZUAR DITLINDJEN EDHE 100 ¤¤¤~~~
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #12 Me: Qershor 16, 2011, 12:45:15 PD »
Flm te tanve per urimet  [kisss2] [cheers] [cheers]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #13 Me: Qershor 16, 2011, 12:49:58 PD »
Naqqqqqqqqqqqqqqqq kur paske pasur ditelindjen ti mi?

U befsh plake e madhe me floke te bardha, nderkohe t'u realizofshin gjithe endrrat e tua. :-* :-* :-*

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
VAGA edhe 100 zemer :)
« Pergjigju #14 Me: Qershor 16, 2011, 12:51:36 PD »
Naqqqqqqqqqqqqqqqq kur paske pasur ditelindjen ti mi?

U befsh plake e madhe me floke te bardha, nderkohe t'u realizofshin gjithe endrrat e tua. :-* :-* :-*

3 dit naq

flm shume noku por shpresoj qe poshte flokeve te bardhe te kem mendjen ne rregull lol  :-* [bestfriends]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!