Autori Tema: Urime Ramazani !!  (Lexuar 17272 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Urime Ramazani !!
« Me: Gusht 20, 2009, 06:04:19 MD »
Vellezer dhe Motra te besimit Islam sonte nata e Ramazanit urime me fat e agjerim sa me te leht ALLAHU na degjofte lutjet tona dhe na begatoft ne kete muaj te shenjte urime dhe nje here

kismet me agjeru krejt muajin... :):)

URIME DHE ME FAT [wink1] [wink1]
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #1 Me: Gusht 20, 2009, 06:22:10 MD »
URIME PER KREJT BESIMTARET MUSLIMAN

♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #2 Me: Gusht 21, 2009, 10:50:10 PD »
Muaji i Ramazanit erdhi! Shpallja e Kur’anit të shenjtë filloi pikërisht gjatë këtij muaji...Muaji i Kur’anit, i meditimit, vëllazërisë, dashurisë dhe paqes. Muaji i shenjtë i Ramazanit gëzon rëndësi të veçantë në kalendarin islam.


Urime muajn e shenjte te Ramazanit dhe agjerim te lehte per te gjith muslimanet!!!
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #3 Me: Gusht 21, 2009, 11:15:35 PD »
Urime te gjithve dhe agjerim te leht.....
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #4 Me: Gusht 21, 2009, 02:12:19 MD »
UROJ TE GJITHE BESIMTARET QE AGJIROJNE
ME FAT E AGJERIM SA ME TE LEHTE MUAJIN E RAMAZANIT

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #5 Me: Gusht 22, 2009, 10:22:26 PD »
Urimee Urimee agjerim te leht gjithe Muslimaneve
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #6 Me: Gusht 22, 2009, 11:27:04 PD »
Urime  gjith  besimtareve  muslimane.

Agjerim  t'lehte  te  Muajit  te  Shenjte  te  Ramazanit.

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #7 Me: Gusht 22, 2009, 11:41:10 PD »
gezuar muajin e ramazanit te gjithe besimtareve myslimane
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #8 Me: Shtator 10, 2009, 02:11:20 MD »
Te gjithe besimtare myslimane i uroj GEZUAR MUAJIN E SHENJTE TE RAMAZNAIT ,  agjerim sa me te lehte besimtareve edhe Zoti ua shperblefte sakrificene e tyre.
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Albasoft

 • HacK
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 305
 • Popullariteti: 1
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #9 Me: Shtator 23, 2009, 04:39:20 MD »
Flm per urimet por pak urime paska pas qudi..

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #10 Me: Gusht 10, 2010, 09:53:40 MD »GEZUAR MUAJIN E SHENJTE TE RAMAZANIT TE GJITHE BESIMTAREVE MYSLIMANE!!!
Gezojeni dhe vleresojeni kete muaj te sakrifices, paqes e dashurise vellazerore...Agjerim te lehte te gjithe besimtareve!!!
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #11 Me: Gusht 10, 2010, 09:54:13 MD »
Dhe un i uroj besimtarve nje agjerim sa me te lehte un per vete kte vit sdo ta mbaj dot sepse ashtu jane punet por javen e fundit patjeter sepse ne nje nga kto dite eshte dhe nata e kadrit

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #12 Me: Gusht 10, 2010, 09:57:23 MD »
Ramazan te mbare e te lehte te gjithe atyre qe agjirojne .
Jua befte zoti mbare ishalla.
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #13 Me: Gusht 10, 2010, 09:58:57 MD »
Edhe une smund te mbaj dot ramazan te gjithe muajin, por vetem nje dite, Naten e Kadrit,edhe shkoj ca dite ne xhami kur jane disa dite te vecanta
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Urime Ramazani !!
« Pergjigju #14 Me: Gusht 10, 2010, 10:00:58 MD »
Edhe une smund te mbaj dot ramazan te gjithe muajin, por vetem nje dite, Naten e Kadrit,edhe shkoj ca dite ne xhami kur jane disa dite te vecanta
Ti mire e ben ines por un te them qe nata e kadrit nuk eshte e percaktuar pavarsisht se e jep kalendari qe eshte ne kte dite por eshte gabim,
nata e kadrit eshte nje nga 10 ditet e fundit te agjerimit