Autori Tema: Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)  (Lexuar 8646 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Me: Korrik 06, 2014, 02:05:24 MD »
I uroj nga zemra Edlires dhe Dj Diamantit...jete te lumtur dhe te trashegohen...
 Paci dite te bardha dhe plot gezim ne gjithe jeten tuaj...  [cheers]

(Dy bukuroshet u martuan ne qershor 2014)

P.s. Ky ishte cifti qe u antaresuan ketu...u njohen ktu...u bene miq ktu...u dashuruan ktu...dhe u fejuan dhe u martuan ne familjet e tyre.  [grin1] [coolthumb]
Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #1 Me: Korrik 07, 2014, 09:19:16 MD »
bravo dj me edliren te trashgohen [bigok]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #2 Me: Korrik 08, 2014, 12:40:09 MD »
Te trashegohen...  :)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #3 Me: Korrik 08, 2014, 04:25:50 MD »
I uroj nga zemra Edlires dhe Dj Diamantit...jete te lumtur dhe te trashegohen...
 Paci dite te bardha dhe plot gezim ne gjithe jeten tuaj...  [cheers]

(Dy bukuroshet u martuan ne qershor 2014)

P.s. Ky ishte cifti qe u antaresuan ketu...u njohen ktu...u bene miq ktu...u dashuruan ktu...dhe u fejuan dhe u martuan ne familjet e tyre.  [grin1] [coolthumb]
Ne tjerve s'na ka ec me 7-8 femrat qe kemi njoft te nastradini  ;D ;D ;D
Ciftin e kam uruar personalisht :)

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #4 Me: Korrik 08, 2014, 11:32:11 MD »
I uroj nga zemra Edlires dhe Dj Diamantit...jete te lumtur dhe te trashegohen...
 Paci dite te bardha dhe plot gezim ne gjithe jeten tuaj...  [cheers]

(Dy bukuroshet u martuan ne qershor 2014)

P.s. Ky ishte cifti qe u antaresuan ketu...u njohen ktu...u bene miq ktu...u dashuruan ktu...dhe u fejuan dhe u martuan ne familjet e tyre.  [grin1] [coolthumb]
Ne tjerve s'na ka ec me 7-8 femrat qe kemi njoft te nastradini  ;D ;D ;D
Ciftin e kam uruar personalisht :)

Epo duhet me pyt Xhenin kush esht sekreti...po une them qe sekreti eshte ke Lila :D qe ne fillim e kena dasht fort se ishte flori goc. :)

Ishe i ftum ne dasem kshu :D se une fotot i pashe qe i urova.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #5 Me: Korrik 09, 2014, 12:15:46 MD »
Po ene mu mkeni dash ju, po un su martova  ;D
Apo mke genjy, s'me keni dash fare  [cry1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #6 Me: Korrik 09, 2014, 10:02:39 MD »
He pra he :D mire e ke...ce do me u martu...te myt kollarja  [laugh1]

Beqar rehat ri...ku ka si pavarsia hahahahaha liberta liberta  [mrgreen]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #7 Me: Korrik 10, 2014, 07:58:18 MD »
He pra he :D mire e ke...ce do me u martu...te myt kollarja  [laugh1]

Beqar rehat ri...ku ka si pavarsia hahahahaha liberta liberta  [mrgreen]
Op Op ti mamica  ;D Beqar qef o qef  [winningdance] [winningdance]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #8 Me: Korrik 10, 2014, 08:06:36 MD »
Hahahahahaaaa ...shume happy qeke :D
Shyqyr shyqyr me bohet qejfi ...kshu qofsh perhere....(larg qofte beqar deri n'pleqni  [mrgreen] [laugh1] )

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #9 Me: Korrik 10, 2014, 10:55:25 MD »
Po mir se po e pash veten ngusht, direkt status ne forum: Kerkoj nuse me kto kot parametra
dhe jam i sigurt qe gocat (grat  ;D ) e forumit do ma gjejn 1 :D  ;D

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #10 Me: Korrik 10, 2014, 10:59:35 MD »
Urime!
Po ashtu edhe atyre qe si bejne publike :P

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #11 Me: Korrik 13, 2014, 07:37:33 MD »
Urime!
Po ashtu edhe atyre qe si bejne publike :P
Me siguri Abordazh me ate gocen qe spo ja mbaj mend emrin, do jen martu  ;D ;D ;D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #12 Me: Gusht 16, 2014, 06:50:42 MD »
A thu do jet martu me ate me kallash :D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #13 Me: Gusht 17, 2014, 09:51:27 MD »
Pershendetje..me kishte marre malli per forumin hyra dhe pashe kete teme qe qenka nje urim per mua dhe dj....faleminderit shum per urimet...ne koke te  beqareve...

Jashtë Linjë Prof.Xheni

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Urime ciftit...(per te gjithe ata qe nuk e dine)
« Pergjigju #14 Me: Gusht 17, 2014, 10:59:15 MD »
I uroj nga zemra Edlires dhe Dj Diamantit...jete te lumtur dhe te trashegohen...
 Paci dite te bardha dhe plot gezim ne gjithe jeten tuaj...  [cheers]

(Dy bukuroshet u martuan ne qershor 2014)

P.s. Ky ishte cifti qe u antaresuan ketu...u njohen ktu...u bene miq ktu...u dashuruan ktu...dhe u fejuan dhe u martuan ne familjet e tyre.  [grin1] [coolthumb]

Shume faleminderit per urimin ARIEL dhe te gjitheve qe kan postuar ne kete teme :) .
Po po normal qe ketu u njohem ja tani jena rrit nga DJ jena bo prof :p , e lam ahengun .