Forumi Nastradini

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore " => Pershendetje dhe Urime => Tema është filluar nga: PIM ne Nëntor 28, 2014, 12:13:11 PD

Titulli: Urime 102 vjet shtet!
Postuar nga: PIM ne Nëntor 28, 2014, 12:13:11 PD

Urime të gjithë anëtarëve të Forumit - No Nastradini? No Party! - (http://nastradini.com/forumi) 102 vjetorin e Pavarësisë!

(http://s18.postimg.org/71j43lk7d/102.jpg)
Titulli: Urime 102 vjet shtet!
Postuar nga: Beesriwara ne Shtator 05, 2018, 12:17:04 MD
I have read it. I have to admit that I never knew about this before. Until I read it.