Autori Tema: Urime 102 vjet shtet!  (Lexuar 2733 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë PIM

  • Global Moderator
  • ne rritje..
  • ***
  • Postime: 166
  • Popullariteti: 12
Urime 102 vjet shtet!
« Me: Nëntor 28, 2014, 12:13:11 PD »

Urime të gjithë anëtarëve të Forumit - No Nastradini? No Party! - 102 vjetorin e Pavarësisë!


Jashtë Linjë Beesriwara

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 2
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Urime 102 vjet shtet!
« Pergjigju #1 Me: Shtator 05, 2018, 12:17:04 MD »
I have read it. I have to admit that I never knew about this before. Until I read it.