Autori Tema: Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)  (Lexuar 4285 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #15 Me: Qershor 18, 2013, 12:14:50 PD »
Corazon  [cheers]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #16 Me: Qershor 21, 2013, 08:55:10 MD »
U rrite moooj  [teethsmile]
Hajde dhe 100 e me shume...gjetsh nje burre te te mbylli ne kafaz se verbove dynjane  [laugh1]

Tputh fort mi cokolate dhe vec gjona tbukra pac ne jete me gjith burr  [teethsmile] [cheers]

 [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Kur do benvenutosh ne durazzo mi  [mrgreen]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #17 Me: Korrik 01, 2013, 09:33:31 MD »
Hahaha,aman se me kenaq me keto urimet ti mua. [grin1]
Ne gusht me ke ne Durrazzo city :p (Shpresoj te te gjej,se ste ze vend ty) ;D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #18 Me: Korrik 04, 2013, 11:26:38 MD »
Ne gusht jam ne MAllorca, e ishalla kur vjen ti jam ne durres :D
Bej nje cerreee ktu, e pronto io  [mrgreen]