Autori Tema: Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)  (Lexuar 4286 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Me: Qershor 04, 2013, 12:03:25 PD »
Morfi gezuar ditelindjen.  [cheers] ;dhurate; Pi edhe per ne kur ta festosh ne darke  >:D


p.s Moshen nuk po e bejme publike se pasi kaloni 28-at e keni problem ju femrat, dhe ti u be ca kohe qe i ke kaluar  [cheesy1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #1 Me: Qershor 04, 2013, 12:09:13 PD »
Luxi love u.  [laugh1]  O0

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #2 Me: Qershor 04, 2013, 12:11:10 PD »
E di "llastice" e di  [cheesy1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #3 Me: Qershor 04, 2013, 12:25:46 PD »
Gezuar, u befsh sa te ta kete endja...  :)

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #4 Me: Qershor 04, 2013, 01:11:13 PD »
Urime Morphine, edhe pse me shume me pelqen si Chocolate ;D u bofsh 100 vjece :)

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #5 Me: Qershor 04, 2013, 11:20:30 MD »
Happy birthday Morphine! Have a nice one.  ;dhurate;

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #6 Me: Qershor 05, 2013, 04:27:42 MD »
Morfine paske pas ditlindjen e sna bone nai ftes nga Rr.Elbasanit :)

Edhe 100 vite te lumtura  ;dhurate;

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #7 Me: Qershor 05, 2013, 10:07:35 MD »
n00b-i,sa urim i thate,prisja ndo1 kenge,ndo1 gje.. [cheesy1]  [tongue3]
Pim don't worry,jam universale. :D  [cheers]
Xena thnx. [cheers]  [cheers]
Bohan,kte vit se kemi bere sh te madhe,se 24 fa un pò senso. [tongue3]  [cheers]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #8 Me: Qershor 06, 2013, 12:49:09 PD »
Qenke e vogel ti, mendoja se i kishe kalu 25 me kohe :P

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #9 Me: Qershor 07, 2013, 07:47:30 MD »
Qenke e vogel ti, mendoja se i kishe kalu 25 me kohe :P

BOHAN zvendesoje ate 2-shin me nje 3-sh dhe e kupton sa eshte vertete  [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #10 Me: Qershor 07, 2013, 08:31:28 MD »
Qenke e vogel ti, mendoja se i kishe kalu 25 me kohe :P

BOHAN zvendesoje ate 2-shin me nje 3-sh dhe e kupton sa eshte vertete  [laugh1]
Meqe e thua ti  ;D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #11 Me: Qershor 09, 2013, 06:21:39 MD »
Lool
Bohan,x te qartesuar idete hidhi nje sy kesaj videos.  [laugh1]P.s: Nese nuk kupton italisht,me thuaj te ta perkthej.  [tongue3] ( Ne minuten e 5-te e mbrapa)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #12 Me: Qershor 10, 2013, 07:06:26 MD »
Mos me thuaj qe ti je ajo Bjondja  ;D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #13 Me: Qershor 13, 2013, 10:34:52 MD »
Ok,s'po ta them.  ;D  [tongue3]
Bohan,me kte rast meso dhe moshen e Lux-it..gjithmone duke u bazuar tek video.( Se nuk e kam postuar  kot )  [tongue3]

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
Shume urime per Morfine (ish Girly_Chocolate)
« Pergjigju #14 Me: Qershor 13, 2013, 10:59:15 MD »
Pak me vonese kerkoj ndjese

Te uroj edhe 100 Morfine, tu realizofshin te gjitha deshirat ne jete :)