Autori Tema: Miredita...  (Lexuar 4918 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Miredita !!!
« Pergjigju #15 Me: Tetor 10, 2010, 03:35:06 MD »
[rlmao] te kaluara  [doviprap] [dilneballkon]
Rrofsh oj goce ne dasem ishalla  [yourwelcome]

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Miredita !!!
« Pergjigju #16 Me: Tetor 10, 2010, 03:35:46 MD »
 [mrgreen]

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Miredita !!!
« Pergjigju #17 Me: Tetor 10, 2010, 03:37:37 MD »
 [wink1]

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Miredita !!!
« Pergjigju #18 Me: Tetor 13, 2010, 12:51:20 MD »
miredita
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Miredita !!!
« Pergjigju #19 Me: Tetor 13, 2010, 01:23:49 MD »
 [hello55]  [peace]
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Miredita !!!
« Pergjigju #20 Me: Tetor 13, 2010, 02:27:35 MD »
Miredita gjitheve!  [hello55]

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Miredita !!!
« Pergjigju #21 Me: Tetor 13, 2010, 02:30:32 MD »
Mirdita dhe nga une

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Miredita !!!
« Pergjigju #22 Me: Tetor 14, 2010, 12:59:03 MD »
Miredita perseri!!  [grin1]

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Miredita !!!
« Pergjigju #23 Me: Tetor 14, 2010, 03:44:18 MD »
Mir Dita miq

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
x
« Pergjigju #24 Me: Mars 29, 2011, 10:45:03 PD »
mirmengjesi all
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
x
« Pergjigju #25 Me: Mars 31, 2011, 10:08:49 MD »
Pershendetje dhe Urime » per CHUKULLADEn [laugh1] qe paska hyre ne KS kontrabande para 1 muaji [rlmao] i urojme qe herave tjera te jete me e kujdeseshme [cheesy1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Miredita...
« Pergjigju #26 Me: Prill 20, 2011, 10:18:50 PD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Miredita...
« Pergjigju #27 Me: Korrik 09, 2011, 10:52:10 PD »


Fundjave relaxues...